Uncategorised

Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej przy WSRdDZ w Ameryce. Warto nas tu odwiedzać i dowiedzieć się co ciekawego w naszej szkole się dzieje.

Informacja!

Stosownie do treści art. 13 RODO[1]informujemy:

1. Administratorem danych osobowych jest:

Szkoła Podstawowa dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce, NIP 739-31-32-646, Regon 510959831
Ameryka 21, 11-015 Olsztynek

1. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały zebrane, tj. zabezpieczenia fizycznego obszaru przetwarzania, realizacji obowiązku szkolnego oraz właściwego realizowania programu nauczania.
  2. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa.
  3. Podającemu dane przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Wnioski o skorzystanie z ww. praw dostępne są dla osób, których dane dotyczą, w sekretariacie placówki oraz do pobrania ze strony internetowej.
  4. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo złożenia skargi do organu nadzorczego.
  5. Podanie danych jest dobrowolne lub może wynikać z przepisu prawa.
  6. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane. Szczegółowa informacja o okresie przetwarzania danych przekazana zostanie osobie, której dane dotyczą niezwłocznie po ich otrzymaniu przez upoważnionego pracownika firmy. Informacje takie można również uzyskać u inspektora ochrony danych.
  7. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz z wykonywaniem praw przysługujących na mocy RODO do Państwa dyspozycji pozostaje:

inspektor ochrony danych (DPO/IOD)

Anna Polkowska

punkt kontaktowy inspektora ochrony danych

support inspektora: firma abi.olsztyn.pl

[1]Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – obowiązuje od dnia 25 maja 2018r.

Komunikat ws. zfśs

Do dnia 20 maja należy złożyć do sekretariatu szkoły oświadzenie o dochodach. Druk do pobrania w zakładce "Oświadczenie" aby wydrykować kliknij ikonkę "Drukarki" aby pobrać kliknij ikonkę "Strzałki".

Wesołych Świąt

imageabove 11

Święta Bożego Narodzenia, to święta magiczne, poza zapachem choinki, piernika i smakowitych wypieków niosą ze sobą cudowne zwyczaje: zwyczaj wspólnej kolacji wigilijnej,  zwyczaj przebaczania, zwyczaj dostrzegania Drugiego Człowieka oraz symboliczny zwyczaj łamania się opłatkiem.

Zanim zaświeci pierwsza gwiazda. Zanim zasiądziemy z najbliższymi przy wigilijnym stole – spójrzymy na drugiego człowieka. Niech życzliwość dobroć i miłość zagoszczą w naszych sercach i domach. Wam wszystkim uczniom naszej szkoły, waszym najbliższym, wszystkim pracownikom szkoły i szpitala składam najserdeczniejsze żydzenia szczęśliwych, radosnych, pełnych nadziei i miłości świąt Bożego Narodzenia, a na Nowy Rok sukcesów i spełnienia wszystkich planów i marzeń.

Marzenna Fedorowicz

DYREKTOR SZKOŁY