Kartki świąteczne

2 grudnia w Szkole Podstawowej przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie tworzyli kartki świąteczne.

Czytaj więcej: Kartki świąteczne

Lokomotywa

14 lutego gościliśmy uczniów Zespołu Szkolno - Wychowawczego z Waplewa wraz z rodzicami i nauczycielami.

Serdecznie dziękujemy za inscenizację wiersza J. Tuwima pt:"Lokomotywa".
Gratulujemy wspaniałych aktorów i choreografii.

W ramach podziękowania za przedstawienie "Lokomotywa" zorganizowaliśmy dla uczniów ZSP z Waplewa i ich opiekunów walentynkowe warsztaty plastyczne.

Szyjemy maskotki

Tablica multimedialna

Rozwijanie kompetencji matematycznych i cyfrowych

W poszukiwaniu zimy w Ameryce

Konkurs Fotograficzny "W poszukiwaniu zimy w Ameryce".

Zdjęcia wykonali wychowankowie grupy 5 na trasie - Ścieżki przyrodniczej im. Polskiego Towarzystwa Leśnego zlokalizowanej w Nadleśnictwie Jagiełek.

Warsztaciki z Ameryki

W ramach realizacji Szkolnego Programu Terapeutycznego w naszej szkole są organizowane Warsztaciki z Ameryki na które serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Agnieszka Przybyłek, Jagoda Lubowiecka, Jacek Ciesielski

Poniżej przedstawiamy efekty naszych działań

Niespodzianka od Fundacji Mam Marzenie

Serdecznie dziękujemy Fundacji "Mam Marzenie" za przekazane Szkole przyszpitalnej w Ameryce materiały plastyczne, pluszaki i gry.

I Ty możesz pomóc Fundacji Mam Marzenie i jej podopiecznym, przekazując 1% swojego podatku dochodowego – nr KRS Fundacji: 0000 17 71 37

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Konkurs Dzień Babci i Dziadka

Babć jest wiele na całym świecie. Różnią się charakterem i sposobem życia. Są Babcie Krawcowe, Babcie Bajarki, Babcie Podróżniczki, Nowoczesne, Zapominalskie i Złote Rączki. Jedno je łączy . Najbardziej na świecie kochają swoje wnuczęta. Konkurs plastyczny ,,Babcia i Dziadek" rozstrzygnięty. Oto zwycięzcy:

Dr Clown w Ameryce

Fundacja "Dr Clown" w Ameryce

Byli z nami: MONIKA ANDRZEJEWSKA, MARIUSZ HOŚCIŁOWICZ, JULIA OBRĘBSKA, MARTA SKROBISZ, EWELINA SMIGLEWSKA, IWONA KONOPKA.

ZACHĘCAMY DO PRZEKAZYWANIA 1 % PODATKU NA RZECZ FUNDACJI KRS 0000024181

Po podwieczorku

Czytaj więcej:  Dr Clown w Ameryce

Jasełka

8cXwAfC611 grudnia w Szkole Podstawowej przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce odbyły się jasełka i wspólne kolędowanie, oraz uroczysta kolacja.

Przygotowaniem jasełek zajęły się Panie Ania Polkowska i Ania Fetlińska. Koncert kolęd przygotowali: Pani Jagoda Lubowiecka i Pan Henryk Domian oraz Pan Jacek Ciesielski. Serdecznie dziękujemy: aktorom, muzykom, ekipie od scenografii za stworzenie wspaniałej świątecznej atmosfery oraz widzom za wspólnie kolędowanie.Jasełka nie odniosłyby takiego sukcesu gdyby nie współpraca całego grona pedagogicznego, za co serdecznie dziękujemy.  A oto nasze wrażenia:

Czytaj więcej: Jasełka

Andrzejki w Ameryce 2019

29 listopada bieżącego roku w Naszej Ameryce odbyła się impreza Andrzejkowa przygotowana przez Panie: Ewę Karpińską z grupą IV, Monikę Chodorską z grupą I, Jagodę Lubowiecką z grupą II oraz Pana Heńka z grupą III, który całą imprezę prowadził.

Czytaj więcej: Andrzejki w Ameryce 2019

Mam Marzenie w Ameryce

30 listopada br. odwiedzili nas wolontariusze Fundacji "Mam Marzenie" oddział w Olsztynie. Wizyta przedstawicieli związana była z Dniem Pluszowego Misia. Spotkaliśmy się o 16.00 w stołówce. Zebranych przywitał Pan Heniek. Podziękował, w imieniu Dyrekcji szkoły, Dyrekcji szpitala, nauczycieli i wychowawców, a przede wszystkim dzieci, Wolontariuszom za przybycie i przywiezione przez nich prezenty dla nas.

Czytaj więcej: Mam Marzenie w Ameryce