Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

Z życia szkoły

Andrzejki

29 listopada 2018r. odbył się w naszej szkole Wieczór Wróżb Andrzejkowych. Na początku odczytano tekst mówiący o pochodzeniu i znaczeniu Andrzejek. Następnie przy specjalnie przygotowanych dziesięciu stanowiskach, przy których siedziały wróżki,  można było sobie powróżyć. Osoby wróżące dwoiły się i troiły, aby zaspokoić ciekawość wychowanków chcących poznać swoją przyszłość. Można było poznać między innymi:  swój horoskop, magiczną mowę kwiatów, znaczenie kolorów, jaką prawdę powiedzą karty, jakie jest imię ukochanej, ukochanego, co kryje się pod wylosowanym kubkiem. Śmiechom i żartom nie było końca, niektórzy wróżyli sobie po kilka razy. Organizatorkami imprezy były panie: Helena Brzezińska, Ewa Ołtuszewska i Monika Chodorska.