Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ

Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

SP Ameryka

Rozporządzenie o funkcjonowaniu szkół w czasie epidemii.

W ramach pracy zdalnej podjąłem się zadania stworzenia jednolitego tekstu rozporządzenia o funkcjonowaniu szkół i placówek oświatowych w okresie epidemii. Biorąc pod uwagę fakt, że od 11 marca było ono nowelizowane pięciokrotnie, zadanie nie było łatwe. Zaineresowanych nauczycieli, pracowników oświaty oraz rodziców zachęcam do kliknięcia na poniższy link (opracowałem na podstawie bazy aktów prawnych Sejmu RP ). Pozdrawiam Henryk Domian. 

 

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (tekst ujednolicony)