Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ

Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

Szkoła Promująca Zdrowie

Zalety aktywności fizycznej

Wychowankowie mieli okazję pytać pana Dawida o tematy, o które nie zawsze mogą pytać w swoim środowisku. Uzyskali odpowiedzi poparte przykładami i badaniami naukowymi. Młodzież mogła dowiedzieć się, jak ruch, ćwiczenia i zdrowy styl życia ma znaczenie na przebieg rehabilitacji oraz komfort życia w dalszych etapach życia człowieka. Pan Dawid również przekazał ciekawostki oparte badaniami naukowymi na przykład dzieci, które opuszczają etap pełzania i przechodzą od razu do raczkowania mogą mieć problem z wykształceniem idealnej zbieżności widzenia, częste problemy w koordynowaniu obu półkul. Bardzo dziękujemy za to spotkanie, które wyjaśniło nam wiele zagadek.

          Zespół SzPZ

 koordynator Ilona Rybska