Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ

Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

Szkoła Promująca Zdrowie

Kartka Świąteczna

.Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi to służę wyjaśnieniem. Otóż w ramach projektu "Szczęśliwy Świat Tworzenia", o którym możecie przeczytać w zakładce o tejże nazwie, wykonujemy różnego rodzaje prace, różnego rodzaju technikami i z różnych okazji. Teraz jesteśmy właśnie w okresie Bożego Narodzenia, a więc miesiąc przed. Czy to jasne? Otóż wczoraj czyli 23 listopada, za przyczyną i z pomocą Pani Agnieszki i Pani Ilonki, wykonywaliśmy kartki świąteczne na kiermasz na Boże Narodzenie, który niebawem odbędzie się w naszej szkole. Dzielnie w tej pracy asystował Paniom Pan Heniek, i to on jest autorem zdjęć, które znajdziecie poniżej.