Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ

Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

Z życia szkoły

Zajęcia ruchowe z elementami bajkoterapii

W niedzielne popołudnie (03.03.2019r.) wspólnie z Anną Brędowską w ramach współpracy z Fundacją „Mam Marzenie” reprezentowaną przez Przemysława Kubiaka, małym pacjentom zorganizowane zostały zajęcia ruchowe z elementami bajkoterapii. Dzieci mogły posłuchać książki Anny Brędowskiej –„Muminkowe przygody w bieli i czerwieni”, oraz uczestniczyć we wspólnej zabawie i tańcach. Przez prawie dwie godziny dobrze bawiły się nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, którzy dołączyli się do zabawy.

Na pewno nie była to ostatnia wspólna zabawa.

Dziękujemy serdecznie Fundacji "Mam Marzenie", Anie Brędowskiej i Przemysławowi Kubiakowi