Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ

Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

Z życia szkoły

I turniej gry w szachy i warcaby

"TURNIEJ SZACHOWY I WARCABOWY O PUCHAR MISS WARMII I MAZUR KAROLINY WASILEWSKIEJ POD PATRONATEM FUNDACJI MAM MARZENIE
W środowe popołudnie (27.03.2019) w Szkole Podstawowej przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce został rozegrany turniej szachowy i warcabowy o puchar Miss Warmii i Mazur Karoliny Wasilewskiej, która osobiście ufundowała dla zwycięzców puchary oraz nagrody. Sędziowali : Kamil Kaczyński – szachy, Roman Kazimierczak- warcaby. Ogółem w turnieju wzięło udział 34 dzieci-pacjentów tejże placówki. Poza głównymi nagrodami dla zwycięzców, nagrodzony został również najmłodszy uczestnik turnieju (6,5 roku chłopiec), a wszyscy uczestnicy otrzymali również drobne upominki od Fundacji Mam Marzenie. Poza tym każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcie z Miss Warmii i Mazur Karoliną Wasilewską, a nawet przymierzyć koronę.
Jako wolontariusz Fundacji Mam Marzenie pragnę podziękować Karolinie, Kamilowi oraz Panu Romanowi za pomoc, całej trójki nie musiałem długo namawiać, rzuciłem tylko hasło i wszyscy bardzo chętnie się zgodzili i wyrazili chęć udziału i pomocy. Wielkie Dzięki"

Przemysław Kubiak – wolontariusz FMM