Takiego koncertu nie było w naszej szkole od lat!

Energia  i pozytywne emocje unosiły się w powietrzu,  tak że atmosfera muzycznej uczty udzieliła się zarówno pacjentom jak i personelowi szkoły i szpitala. Na scenie wystąpili podopieczni MDK w Olsztynku, zespoły dziecięce Maja Band, oraz profesjonalna kapela rockowa White hag. Publiczność wręcz wrzała, a Pani Kamila, wokalistka White Hag była pod takim wrażeniem, że dała publice miano najlepszej świecie. Nasza szkoła miała także swojego asa w kieszeni, wielkie wrażenie zrobił na wszystkich wokal Zosi, która powaliła wszystkich swym potężnym głosem, wykonując ludową pieśń japońską oraz hit Lady Gaga i Bradleya Copera z filmu „Narodziny gwiazdy”. Swoją twórczość autorską przedstawił nasz pacjent. Podsumowując, myślę że taka forma zajęć, dająca wiele satysfakcji każdej ze stron jest jak najbardziej wskazana, bardzo dziękujemy MDK w Olsztynku i czekamy na niedługie być może, kolejne występy. Sławomir Prabucki koordynator koncertu.