Wakacje 2022

DRODZY UCZNIOWIE

Za Wami, ale i za nami kolejny rok szkolny. Trudny rok, bo nadal obciążony pandemią. Kolejne tygodnie nauczania zdalnego, ślęczenie przed ekranem komputera i izolacja w domu. Na szczęście to już mamy za sobą i oby na zawsze. Potem powrót do szkoły i nadrabianie zaległości. Mam nadzieję, że każdy z Was cieszy się już wspaniałym świadectwem pozytywnymi wynikami z egzaminów, a w niedalekiej przyszłości ósmoklasiści będą cieszyć się dostaniem się do wymarzonej szkoły.Przed Wami wakacje, życzę Wam aby były one słoneczne i ciepłe. Życzę Wam byście zwiedzili wiele interesujących miejsc, poznali ciekawych ludzi, nawiązali nowe znajomości i przyjaźnie. Ale żeby to wszystko się spełniło musicie być bezpieczni. Pamiętajcie ochrona Waszego zdrowia i życia jest najważniejsza. Pamiętajcie o wszystkich zasadach bezpieczeństwa, które poznaliście podczas pobytu w naszej szkole, które przekazali Wam nasi nauczyciele i wychowawcy. Za co Im bardzo dziękuję. Dziękuję Im również za całoroczną ciężką pracę.  A tym, którzy część wakacji będą u nas w Ameryce, życzę wspaniałego pobytu i ciekawych form spędzenia czasu. W dużej jednak mierze zależy to od Was. Na ile będziecie pomysłowi, kreatywni i zaangażowani w organizację i udział w imprezach. Podzielcie się więc swoimi pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. A ja osobiście jestem przekonana, że Wychowawcy pracujący z Wami w tym czasie na pewno pomogą Wam je zrealizować.

W imieniu Nauczycieli i Wychowawców

Dyrektor Szkoły Marzenna Fedorowicz