Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Bezpieczeństwo w sieci AKCEPTUJĘ

Szkoła Podstawowa

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI W AMERYCE

Klauzula informacyjna

Zasady przeciwepidemiczne i procedury SP Ameryka

KOMUNIKAT NR 3 DYREKTORA SZKOŁY

          Dyrektor Szkoły informuje, że w związku ze wznowieniem zajęć dydakycznych i wychowawczych od dnia 25 maja 2020 roku, w formie i zakresie (o kórych mowa w przepisach szczególnych MEN), wydał zarządzenie Nr 3/2020, którego załącznikiem są: "Zasady zapobiegania rozprzestrzeniania się zakażeń szczególnie niebezpiecznych i wysoce zakaźnych koronawirus covid-19". Każdy pracownik szkoły zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Aby się z nimi zapoznać kliknij poniższy link.

 Zasady i procedury przeciwepidemiczne w SP w Ameryce

 

Zasady i procedury w wersji dla najmłodszych.